Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van olyan on-line program,...

Van olyan on-line program, amivel pdf-et át lehet úgy alakítani, hogy egy oldalra kettőt rakjon?

Figyelt kérdés

2013. márc. 4. 13:47
 1/4 detronic ***** válasza:

Például a pdf creator -ral...


Ez egy pdf nyomtató...

2013. márc. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 tabaki ***** válasza:

"pdf creator"


Az mióta online?

Nem, mintha érteném ezt az online-mániát, de tartsuk tiszteletben egymás bolondériáit. Egyébként is inkább Scribusban szerkeszteném, vagy akár Latex-hel, de szerintem bármelyik Office-ban is össze lehet valahogyan ügyeskedni.

2013. márc. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
LateX-el mióta csinálsz kétoldalas pdf-et?
2013. márc. 4. 20:07
 4/4 tabaki ***** válasza:

Ja, hogy egy már létezőt szerkesztési lehetőség nélkül alakítani kétoldalassá?! Bocsesz, nem szóltam.

Az Adobe Reader nyomtatási beállításaival próbálhatsz még játszani. Az én nyomtatóm elhunyt, ezért nem tudom kipróbálni, de úgy tűnik, van rá esély. Egyébként a File menüben van egy Create PDF Online... pont, lehet, hogy az is használható valamire. Ezt se tudom, mert azon a gépen nincs netem...

2013. márc. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!