Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik ez a horrorjáték...

Melyik ez a horrorjáték leírás alapján?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szóval régen (még amikor kicsi voltam, 6-8 éves) játszottam egy horrorjátékkal és ennyire emlékszem belőle:

szóval valami kosárlabdázással kezdődött, ám váratlanul eltűnt a főszereplő barátnője. Ennek következtében bementem a mosdóba, ahonnan bementem valami alagútrendszerbe, ahol találtam egy másik embert (azt hiszem csaj volt), aki sajnálatos módon neki ment egy szekrényajtónak, és ezt meghallotta egy szörny. Nem tudtam legyőzni, és itt hagytam abba (hát képzelhetitek). Volt valami karakterváltogatási lehetőség is, ha jól emlékszem.

Igazából azért érdekel, mert csak kíváncsi vagyok, hogy ez híres játék-e, és hogy ma, így 14 évesen megijednék-e tőle. Előre is köszi!



2013. márc. 4. 19:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Esetleg valamelyik alone in the dark?
2013. márc. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
vagy régebbi resident evil
2013. márc. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom, elsősorban a rendíthetetlen fanoknak szólt a kérdés, akik kívülről tudják ezeket. :D
2013. márc. 4. 20:05
 4/8 anonim ***** válasza:
Mivel játszottad?Playstation 1?
2013. márc. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Seatkid válasza:
Az az Obscure 1-2 asszem az egy kezdödik igy!
2013. márc. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Seatkid válasza:
2013. márc. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#4: PC-n játszottam (demo verzió volt)

#5-6: valószínűleg ez lesz az! :) köszi! azért még más tippeket is várok! (ment a lájk)

2013. márc. 9. 00:49
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem is az Obscure 1 lehet az.... Jó játék még mai szemmel nézve is ilyesztő.;)
2016. jan. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!