Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik jobb Far Cry 3, Crysis...

Melyik jobb Far Cry 3, Crysis 3 vagy Assassin's Creed 3?

Figyelt kérdés
Single és multi szempontjából is.

2013. márc. 4. 22:31
 1/7 anonim ***** válasza:
De most erre nem lehet mit mondani. Mindenki mást szeret. Én pl ki nem állhatom az assassin-t. Far cry 3 se nyűgözött le. Crysis 3 viszont annál inkább:D Szóval kérdése válaszolva, crysis.
2013. márc. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem az AC 2 (min2 kieggel) nagyon bejött, imádtam de a 3-ra még nem tudtam magam rávenni, a crysis sosem volt rossz de én sose istenítettem mint sokan mások a Far Cry 3 viszont oda-vissza baszós :D atomjó szerintem úgyh FC 3 is kap egy szavazatot :)
2013. márc. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Crysis 3 tetszett? Vagy csak a parasztvakító grafika miatt írod, hogy húdejó? Szerintem iszonyat gagyi és unalmas lett a játékmenet, sztori is szar, semmi hangulata az egésznek.
2013. márc. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Utolsónak üzenem te nem tudom milyen játékkal játszottál ha szerinted unalmas a crysis 3, vagy nem is játszottál vele mert el se indul és azért nyavalyogsz.A története meg így összerakva az előző részekkel elég durva főleg a 3 záró jelenetei.
2013. márc. 5. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Végig vittem max grafikán és iszonyat monoton a játék. Talán az első két pálya az, ami még élvezhető, utána meg erősen esik a játék színvonala. Vegyük azt a pályát, ahol a 3 idegen légvédelmi ágyút kell felrobbantani és mindhárom több mint fél km-re van egymástól. Annak a pályának a designja kaki plusz eleve utálom, amikor ilyen megoldásokat használnak egy játékban csak azért, hogy többnek tűnjön a játékidő és itt most nem a nagy területen játszódó RPG-kre gondolok (skyrim, fallout stb), hanem a lineáris játékmenettel rendelkező játékokra. Meg a közepétől rengetegen a sivár, kietlen rész, amitől rosszul lesz az ember. Értem én, hogy nagy területeket akartak csinálni, de úgy ne csináljanak nagy területeket, ha nem dolgozzák ki rendesen őket, mert az a minőség rovására megy.
2013. márc. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tegnap töröltem le az AC 3-mat és a Crysis 3-mat is. Nem hozták azt a színvonalat amit elvártam tőlük. A Crysis egy lelketlen, unalmas technokrata játék, az első rész jó lett a második nem, a harmadik szintén nem. Az AC 3 sem hozta az elődei hangulatát, valamikor majd neki ugrok újra, de nem a közeljövőben. A Far cry 3 bírta a legtovább, azzal jól elvoltam, de unalmassá és monotonná vált, a jajj még egy outpost, jajj még egy outpost dolog. Szóval nálam 3/0 az arány. De ha mindenképpen dönteni kell akkor az AC 3.
2013. márc. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én Assassin's Creed párti vagyok, de Farcry is nagyon jó!!
2013. márc. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!