Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szinkronizálás? Most láttam a...

Szinkronizálás? Most láttam a youtubon, hogy sokan leszinkronizáltak egy kis részt és

Figyelt kérdés
ez nekem is ,megtetszett. Én az egész filmet le szeretném, de úgy hogy csak Bella hangja lenne az enyém, a többieeké, mind ugyanaz. Van mikrofonom, de milyen progik kellenek hozzá, hogy megkapjam a végeredményt?
2009. szept. 12. 17:12
 1/5 anonim válasza:

Ez engem is érdekelne.

Amúgy csak nem az Alkonyatot akarod leszinkronizálni?:D

2009. szept. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Előbb tanuld meg kezelni a movie makert, ha az megy akkor a többi már menni fog szerintem.
2009. szept. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sony Vegas. Jelenleg a winfoshoz nem tudok jobbat.
2009. szept. 13. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

igen az alkonyatot:D

Azzal a különbséggel h én az egész filmet le akarom, de csak Bella hangját, és úgy akarom h a többi magyar hang ugyanolyan legyen. Hogy lehetne csak bella hangját lenémitani, és hogyan illesszem a sajátomat belláéra? lehetséges ez? movie makert tudom kezelni.

2009. szept. 14. 18:32
 5/5 anonim válasza:
Ahoz már komolyabb program kell, pl sony vegas 9 pro :)
2009. okt. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!