Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az EVEREST Home Edition...

Az EVEREST Home Edition program szerint az AUX melegedik és 80 fok felett ugrál. Az AUX előtt pedig egy kis monitor ikonocska van. Valaki meg tudja mondani hogy ez az úgymond AUX hol található az alaplapon?

Figyelt kérdés
Mert emiatt állandóan kikapcsol a gépem. Valaki segítene?
2013. márc. 5. 14:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Az AUX egy használaton kívüli hőmérő szenzor az alaplapon, igazából nem mér semmit. Az EVEREST meg elég régi, vagy 3éve AIDA néven fut.


A fagyásból én a déli vagy az északi híd bordájára gondolok, annak a hőmérsékletét mérheti, ezek túlmelegedése okozhat ilyet.


Szedj egy AIDA-t, másold be a szenzor fülről az összes értéket, aztán fogd meg az északi és adéli híd bordáját, amelyik égeti a kezed az lesz a bűnös.

2013. márc. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A videokártya foglalat mellett, az alaplap bal alsó sarkában van egy kicsi téglalap alakú chipset szerű valami. A kezemmel nem érzem hogy melegedne de oda tartottam egy kis ventilátort és úgy kezd csökkeni a hő. Ilyenkor mi a teendő? mert még ilyennel nem találkoztam.
2013. márc. 5. 14:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor azt méri. Milyen alaplap?
2013. márc. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
gőzöm sincs, de egy nagyon régi p3-as alaplap :/
2013. márc. 5. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!