Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nero akármelyik tipusát...

Nero akármelyik tipusát szeretném telepíteni a gépre, a telepítés a legvégén megszakad, ezt írja ki: Mielőtt a Nero települt volna, a telepítést megszakítottuk (Install Wizard Shield)! Miért?

Figyelt kérdés
Nero Telepítés Probláma
2013. márc. 6. 05:44
 1/4 csacsi2 ***** válasza:

Nem sokat mondó üzenet. valószínüleg valami futó folyamat, vagy szolgáltatás nem engedi telepíteni.

esetleg volt már fent a nero és nem lett eltávolítva rendesen. (pl.: a windows media player beépülő modulok (hátttér) között a Nero Fast Cd segédprogram.


Telepítéskor tiltsd le a vírusírtót. Futtatásba írd be msconfig

A services (szolgáltatások)fülön vedd ki az összes pipát, indítsd újra a gépet, majd próbáld meg újra.

Ha sikerül állítsd vissza.


Ha régi telepítési maradványok miatt nem lehet, akkor az kutatómunka, először is tudni kellene mi is volt fent, majd a fájlrendszerben és a registry-ben kell törölgetni.

Megnehezíti a dolgot ha egy része még mindíg működik és boot -oláskor elindul.

2013. márc. 6. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha csak CD-t/DVD-t akarsz írni, a többi funkcióra nincs szükséged, akkor véleményem szerint felesleges a nagydarab Nero-t feltelepíteni.

Én az ImgBurn-t javasolnám:

[link]

Kicsi, megbízható.

2013. márc. 6. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 jocika147 ***** válasza:
Esetleg próbálj ki másik író progit.: Ashampoo . Sokáig használtam a Nerot, átváltottam erre, ez is megtetszett, egy próbát megér.
2013. márc. 6. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 csacsi2 ***** válasza:

Azért el ne temessétek a NERO -t!

Az Ashampoo -t én is ajánlom.

Viszont az a probléma nem fog megszünni a gépeden ami miatt nem tudod újratelepíteni.

Én javaslom, ha nem is nero-t fogsz használni akkor is tedd vissza ami rajta volt (ha az a gond) és uninstalláld rendesen!


Az a baj hogy a nero teljesen átveszi a lemezírást a rendszerben és ez még problémákat (összeakadás) okozhat más íróprogramok használatakor is! Ezért kell maradványait is eltávolítani!


Nero General CleanTool

[link]

2013. márc. 6. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!