Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A DirectX 9 felulirja telepite...

A DirectX 9 felulirja telepitesnel a DirectX 11-et?

Figyelt kérdés
Nem vagyok valami jartas ebben az ugyben es lehet ,hogy hulye a kerdes,bocsi.De nem szeretnem ha az uj gepemrol eltune a directx 11.Mivel egy csomo program alapbol elkezdi feltelepitenei a directx 9-et gondoltam elobb megkerdezem ,hogy nem csinalok e valami bajt.

2013. márc. 6. 13:09
 1/2 Komplikato ***** válasza:

Mivel a VIsta, W7 és W8 NEM tartalmaz DX9-et, így feltelepíteni se lehet és így letörölni sem az újabbat.

XP-re meg csak DX9 van.

Az új rendszereknél egy DirectX9.0L van, ami egy emuláció, hogy menjenek rajta a régi DX9 programok. És mivel a DX9-ből kb. 2006-ban volt utoljára frissítés ...

2013. márc. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszt!Es csak ,hogy tenyleg tiszta legyen szamomra:)

A win7 -en nekem directx 11 van es megprobaltam feltelpiteni az autodesk 3d max-nak eg yregebbi verziojat a 4-est. Akkor automatikusan,kerdezes nelkul elkezdte telepiteni a direct x9c-t.Tehat ez nem fog a gepemre kerulni,es nem is iraj felul a direct x 11-et.Mivel hiretlen megijedtem ,hogy felulirja igy megszakitottam a telepitest,de akkor telepithetem nyugodtan.Szerinted futni fog rajta akkor is ez a regebbi verzio?Elore is koszonom a valaszokat!

2013. márc. 6. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!