Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Újratelepített Windows 7 Home...

Jack917 kérdése:

Újratelepített Windows 7 Home Premium. Videókártya keresése?

Figyelt kérdés
Tehát újra telepítettem a Windows-t, 64bit-en, mivel előző 32-es volt. Viszont találkoztam egy olyan esettel az újratelepítés során, amivel még soha. A Windows nem jelzi se Everest-ben, se eszközkezelőben a videókártyámat (ASUS HD 6670 1GB), helyette egy régi tizenakárhány mb-os videókártyát talál... szerintetek mi a teendő? :)
2013. márc. 6. 20:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Letöltöd az asus oldaláról a hozzávaló illesztőprogramot, és telepíted.
2013. márc. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak ennyi lenne? A másik 16mb-os videókártya amit jelez, az honnan jött? :)
2013. márc. 6. 20:22
 3/4 Komplikato ***** válasza:

Azt jelzi nincs fent driver. Mondjuk attól még látnia kéne a kártya teljes ramját ...

Véletlenül se ilyen custom "frissített" Windows verzió lett feltéve? mert azokkal van X aktás eset néha?


Az Aida64-el nézd meg, ha az se a 6670-et látja akkor gáz lehet a kártyával, annak tápellátásával vagy a PCI-E foglalattal amiben van.

2013. márc. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm megoldódott! :) mikor drivert telepítettem már át is váltott a normál kártyámra! Köszönöm a válaszokat! :)
2013. márc. 7. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!