Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 Build 7600 x86...

Windows 7 Build 7600 x86 magyarosítás?

Figyelt kérdés
Már mindenhol keresem de nem találtam sehol sem. Valaki tudna segíteni?
2013. márc. 7. 07:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Magyarítás. Egyébként ha Ultimate verzió akkor arra tudsz telepíteni úgynevezett MUI packot, ha nem, akkor nincs ilyesmire lehetőséged.
2013. márc. 7. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
igen Ultimate. Én is azt kerestem de ehhez a verzióhoz nem igazán találtam.
2013. márc. 7. 07:59
 3/9 hypno ***** válasza:
Indítsd el a Vezérlőpult, Windows Update szolgáltatást. Keress rá a frissítésekre, és nézd meg a választható frissítéseket. Ott találod az elérhető nyelvi csomagokat. Telepítsd a magyart, és a Vezérlőpult, Terület és nyelv, Billentyűzetek és nyelvek részél a Megjelenítési nyelv kijelölése résznél válassza a magyart.
2013. márc. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Vista-n is így lehetett, ahogyan a #3-as válasz írója írja, szóval van rá jó esély, hogy így működni fog. :)
2013. márc. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
az a helyzet hogy nem eredeti a windows, így nem frissíthetek
2013. márc. 7. 09:04
 6/9 hypno ***** válasza:
Ha rendesen aktiváltad, akkor simán frissíthetsz. Nyelvi csomagot pláne.
2013. márc. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
előzőleg bekapcsolva hagytam a frissítést, így magától frissített, és észlelte h nem eredeti, így letiltott majdnem minden funkciót, újra kellett raknom
2013. márc. 7. 09:14
 8/9 hypno ***** válasza:

Mert van a "fontos" frissítések között egy, a KB971033 számú, ami kilövi a kamu aktiválást. Nyilván azt is leszedte automatikusan.


Egyébként most nem úgy általában frissíteni szeretnél, hanem konkrétan egy magyar nyelvű windows-t. (Már ha nem vagyok reménytelenül gyenge szövegértésből)


Nálam sincs automatára állítva, hanem havonta, kéthavonta egyszer átnézem, hogy milyen frissítések jelentek meg.

2013. márc. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm szépen sikerült! :))
2013. márc. 7. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!