Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » MAC-re valami jó kis program...

MAC-re valami jó kis program ami tudja telepíteni az . Exe file-t?

Figyelt kérdés
Köszönöm a segítséget!
2013. márc. 7. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Windows virtuális gép (VirtualBox pl). Talán Wine is megy rajta, bár nem tudom mennyire van kiherélve a mackÓS egy rendes linuxhoz képest. Egyébként ha már ráköltöttél kvatrillió forintot egy almás masinára, miért akarnál exe-t futtatni rajta? Gondolom elolvastad mit lehet vele csinálni, és nem csak azért kellett beszerezni, mert a baromi nagy alma olyan zsírkirály.
2013. márc. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Imádom amikor almás gépeken windows fut, meg egy rakás windows-os alkalmazás.

Mondjuk ki, mégsem olyan jó az az alma. Nem véeltlenül harapták le a felét.

2013. márc. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

probaltam magyarazni egy penzes eszlenynek ,hogy mit er a mac-je de nem volt kinek...

virtualizalni de akkor ,minek is a cucc????

az ultrabook kategoria is nez ki annyira , es persze a felebol megvan

2013. márc. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
talán azért szeretnék exe-t futtatni rajta... mert a munkámhoz kapcsolódóan épp fel kéne tegyek vmit... de az csak exe-ben van meg... egy céges program és NEM mikor vettem ez a munka még nem volt meg mielőtt jön a kérdés! Egyébként köszönöm! :)
2013. márc. 7. 19:17
 5/5 anonim ***** válasza:
berelsz egy vps-t vagy egy rdp-t windows rendszerrel es ott futhat az exe
2013. márc. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!