Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Lehúztam egy programot, de...

Lehúztam egy programot, de már ki szeretném törölni?

Figyelt kérdés
Lehúztam egy Microsoft Word programot, de nem az eredeti. Ezért nem lehet vele semmit szerkeszteni. Ki szeretném törölni, de nem enedi, és mindig a Word dokumentumokat ebbe a formába nyissa meg ami nekem nem jó, hogyan lehet kitörölni, hogy vissza álljon minden?

2013. márc. 8. 09:30
 1/3 Lajos54 ***** válasza:
Ha a vezérlőpult - "Programok telepítése vagy eltávolítása" funkciójával nem lehet eltávolítani, akkor valami gond volt a telepítésnél. Két dolgot próbálhatsz meg: az egyik, a rendszervisszaállítás, az adott program telepítését megelőző időszakra. A másik (ez a nehezebb, és ha nem ügyesen végzed, akár az op. rendszeredet is hazavághatod): Manuálisan eltávolítasz minden mappát, ami erre a programra vonatkozik, majd utána a Registry-ből is kitörölsz minden rá vonatkozó bejegyzést.
2013. márc. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 csacsi2 ***** válasza:

Az office (word) fizetős termék! Ha telepítetted a trial-t a meglévő már telepített regisztrált program helyére akkor újra kell telepítsd a régit széria számmal!


Kitörölni, nem is de uninstallálni lehet a programok telepítése / törlése -vel!

szerezz be szérialt vagy (uninstalláld az office-t) telepíts ingyeneset pl.: libreOffice!

[link]

2013. márc. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
advanced uninstaller pro 11-ezzel a programmal biztos ki tudod törölni..nekem még nem volt olyan hogy valamit nem tudtam törölni.
2013. márc. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!