Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik a leggyakoribb rajzprog...

Melyik a leggyakoribb rajzprogram amit a cégek használnak?

Figyelt kérdés

Nálunk ezer éves autocad van,2D,gagyi,még 2004-es. (tudom,van frissenn,de cég nem veszi meg)


Máshol mit használnak,mit érdemes megtanulni?


2013. márc. 8. 11:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Milyen célra, valamit raszteres vagy vektorgrafikus kell?
2013. márc. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2013. márc. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Általánosságban,ami egy mérnöknek kellhet.


Új melóhelyet keresek,rajzolni csak autocadben tudok,nem ártana megtanulni valamelyik másikat is.

Gépészmérnök vagyok.

2013. márc. 8. 12:07
 4/7 anonim ***** válasza:

Catia-t vagy ProE-t tudod, az nagy előnyt jelent(ene).

Középkategóriás programok között meg Solidworks, Inventor.

2013. márc. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 csacsi2 ***** válasza:

Teljesen mindegy mert ha megtanulsz valamit akkor a munkahlyeden úgy sem az lesz (Murphy)!

Én is így voltam még 98 -környékén tettem le az AutoCad R13 -at (kétezeréves). elhelyezkedtem egy céghez, ott WinCad -ot használtak és +++ Német nyelvűt (egy nyelvű vagyok). Valahogy csak begyakaroltam és Szibériába terveztem egy szállítószalagot azzal a progival.


Az hogy a cég nem veszi meg, tojd le. otthon telepítsd és fejlődj a cég elmaradásával szemben!


AutoCad ismerettel, jó rajztudással nem lesz nehéz áttérj egy másik alkalmazásra.

Azt meg hogy mi lesz a következő melóhely azt kérdezd attól a több százezer munkanélküli-től, vagy a miniszterelnöktől miért cseszték el a gépiparunk, Dutra,ikarus,csepel,fémművek,papírgyár, eleve gyár és még sorolhatnám...


örül az ember , ha melót talál egy kis lyukban, kínai alkalmazással minimálbérért, külföldi vállalkozónál!

2013. márc. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is tervező mérnök vagyok. Mi Catia-t használunk, de a környékbeli cégek mind ProEngineer-rel, vagy SoldigEdge-ben dolgoznak. Talán azok elterjedtebbek.
2013. márc. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Mérnökként találok másik munkát,attól nem félek.


Ha olyan céghez kerülök,ahol mást használnak,legalább azt is megtanulom,kevesebb attól nem leszek,hogy egy harmadikat magamtól megtanulok,később még jól jöhet.

2013. márc. 8. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!