Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Kép felbontás visszaállítása...

Kép felbontás visszaállítása eredetire lehetséges mentés után?

Figyelt kérdés
Átméreteztem egy képet (kicsinyítettem) és véletlenül rámentettem az eredetire. Vissza lehet valahogy állítani az eredetit? (Minőségromlás nélkül)

2013. márc. 9. 11:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem igazán.
2013. márc. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

ha a mentés másként volt a parancs amire "rámentél" akkor még megvan az eredeti, ha felülírtad a szerkesztettel az eredetit akkor csak valamilyen fájl visszaállító programmal.

De azzal is csak akkor ha azóta nem történt sok írás a lemezre, mert esetleg felülírhatta azóta valami.

2013. márc. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Sajnos a sima mentésre nyomtam. De azóta direkt nem csináltam semmit, csak próbáltam megoldást keresni, hátha még megvan valahol az eredeti... :)
2013. márc. 9. 11:52
 4/9 anonim ***** válasza:
mondjuk, ha jobban belegondolok, mivel az eredetire mentetted rá a módosítottat lehet, hogy a fájl visszaállító sem segít.De egy próbát azért megérne :) Fene tudja hová teszi az op rendszer a felülírt fájlokat :)
2013. márc. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Attól tartok én is, hogy így már nincs meg, ráadásul még a fényképező gépen volt a kép. Elfelejtettem átmásolni, ez volt a baj...
2013. márc. 9. 12:01
 6/9 anonim ***** válasza:
csak egy tanács. ha esetleg találsz valami fájl viszaállító programot, akkor elsőre ne ugyanarra a particióra próbáld meg elmenteni a visszaállítandó fájlt ahol az eredeti volt. nehogy saját magával írd felül.
2013. márc. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Azért ajánlanék egy programot. "FileRestore Profesional" én már formázott vincseszterről is mentettem vele fájlokat.

Nem ingyenes de vannak források ahonnan letölthető.

2013. márc. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor itt egy ingyenes is: [link]
2013. márc. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, majd megpróbálom, hátha! Egy kamera visszaállító programot találtam, ami állítólag nagyon jó, de csak a rajta lévő képeket találta meg... :D
2013. márc. 14. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!