Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az MTA:San Andreas programban...

Cshaba999 kérdése:

Az MTA:San Andreas programban ha csinálok egy mapot, akkor az néhány nap múlva nem nyitható meg. Miért? Mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Amikor csinálok rajta valamit, elmentem tegyük fel "ASD" néven, minden oké. Meg is tudom nyitni napokig, de pár nap múlva amikor megnyitnám, tákattintok kétszer, open, és semmi nem változik. Nem ír ki semmit, nem nyitja meg. Nem szeretném hogy elvesszen a munkám, segítsetek! Köszönöm!

#GTA #GTA San Andreas #MTA #MTA map probléma
2013. márc. 9. 20:08
 1/2 TigerDemoN ***** válasza:
Szerintem terheli valami. Nekem is volt ilyen. Töröld ki amit a szerókról letöltött pár scriptet, talán jó lesz..
2013. márc. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem többször is volt ilyen. Ez valami bug. Ilyenkor én újra telepitem a map editort. amúgy vigyáz mert nekem többször is törölte a "munkám" . Ajánlot gyakran biztonsági mentést csinálni. Ha kell tölem segitség akkor irj privátot.
2013. ápr. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!