Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ki segít Fraps -el kapcsolatban?

Ki segít Fraps -el kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Nos, mielőtt elindítom a játékot, amit fel akarok venni, olyankor szokásosan be állítom a 30 FPS -t, és elindítom, majd amikor a bal felső sarokban a sárga színű szám átvált pirosra és elkezdem felvenni, akkor csak egy bizonyos ideig veszi, utána abba hagyja, holott én kikapcsoltam azt a funkciót, hogy 4 gigánként elszabdalja a videót, de mégis ez van... Miért?

2013. márc. 9. 23:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha nem eredeti akkor csak 30 másodpercet tudsz felvenni. Guglizd be hogy Fraps registred version
2013. márc. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
4 GB-onként darabolja a fájlt, szerintem ezt be sem lehet állítani, hogy ne tegye...
2013. márc. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Mindegy, köszönöm a válaszokat, letöltöttem a 3.4.0 - ás regisztrált verziót, és most viszont már azt nem lehet kikapcsolni, hogy bizonyos ideig vegye, így beállítottam 300 másodpercre... Itt egy kép arról, hogy milyen beállításokat állítottam be :

[link]

2013. márc. 10. 10:49
 4/8 anonim ***** válasza:
A "loop buffer lenght"-el nem a felvétel hosszát állítod be az biztos...
2013. márc. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Egyedül a loop -szót értem, belőle, de azt se pontosan, gondolom valami hosszal kapcsolatos...
2013. márc. 10. 12:13
 6/8 anonim ***** válasza:
A "lenght" az ami a hosszal kapcsolatos. A buffer meg olyannal kapcsolatos, mikor előre dolgozik a progi és egy átmeneti tárolóba helyez dolgokat, amit később onnan szed elő. Ez nem a rögzítés hossza az biztos...
2013. márc. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

És azt a kis páncél jelet hogyan lehet eltüntetni az ikonja mellől? Mert megnyitáskor mindig rákérdez, hogy megbízok-e benne, vagy hogy futtatom-e. Azt is próbáltam már, hogy rendszergazda ként indítom el, de nem volt változás. Más videóiban is sokszor így van, de van, akinél viszont nincs. Ezt hogyan lehet megcsinálni?


[link]

2013. márc. 10. 14:26
 8/8 A kérdező kommentje:
Mostmár jó. Addig veszek vele, ameddig akarok, Köszönöm a válaszokat! :D
2013. márc. 10. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!