Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Csinálnátok nekem egy ilyen...

Csinálnátok nekem egy ilyen táblázatot?

Figyelt kérdés

Nos az lenne a problémám, hogy vannak nekem ilyen A4-es lapon levonóim, amire lehet nyomtatni (7sor; 2oszlop; összesen: 14db). Szeretnék minden egyes kis matricára rányomtatni egy logót, de mindig elcsúsznak (vagy a logó teteje nyúlik át a felette lévő matricára, vagy pedig az alja az alatta levőre).

Próbáltam már photoshop-ból, word-ből is kinyomtatni de elég sok lett mindig a hiba.

A kérdésem az lenne, hogy nem e tudna nekem valaki egy ilyen táblázatot csinálni? Vagy hogy csináljam meg ezt az elrendezést?

Privátban adnék e-mailt

Méretek a matricáról

Szélesség: 105mm

Magasság: 42mm


Köszönöm a segítségeteket!



2013. márc. 10. 07:53
 1/8 A kérdező kommentje:
Magasságra 42,4mm-et ír doboz
2013. márc. 10. 07:56
 2/8 anonim ***** válasza:

Egybefüggőek a matricák, vagy van kihagyva köztük hely?

A lap szélén kezdődik vagy beljebb?

Fotó róla esetleg?

2013. márc. 10. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Az eredeti matrica fotóját nem küldeném még el, viszont egy sablont igen. A sablont itt megtalálod:


[link]


A levonók/matricák egy A4-es lapon vannak. Az A4-es laptól 1mm-rel beljebb kezdődnek el a matricák => margók (fent, lent, bal, jobb ==> 1mm).

A kép (logó) a matrica közepén van. Pont úgy hogy beleférjen a kis matricába.

A matricák között nincs hely, csak egy vágás van, ahol ketté lehet a két oszlopot egymástól szedni.

Köszi a segítséget! :)

2013. márc. 10. 08:09
 4/8 A kérdező kommentje:

Valami ilyesminek kéne lennie:

[link]

2013. márc. 10. 08:18
 5/8 tabaki ***** válasza:
Inkscape-ben viszonylag egyszerűnek ígérkezik.
2013. márc. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 tabaki ***** válasza:
Ezzel a címkemérettel nem maradhat körben egy-egy milliméter, csak alulés felül másfél TIZED. Más kérdés, hogy a vágás nem esik bele hasznos dologba, tehát működnie illenék. Holnap küldök egy mmutatványt, most tabletről macerás lenne.
2013. márc. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 tabaki ***** válasza:
Bocs, hazudtam, másfél MILLIMÉTER.
2013. márc. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 tabaki ***** válasza:

Itt egy kép, megpróbálhatod kinyomtatni:

[link]


Ha működik, innen töltheted le az Inkscape által használt SVG-formátumban:

[link]

[link]

2013. márc. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!