Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet . Mp3 fájlokat ....

Hogyan lehet . Mp3 fájlokat . Dat-ba konvertálni?

Figyelt kérdés
légyszi linkeljetek vagy a program pontos nevét adjátok meg

2013. márc. 10. 15:16
 1/8 anonim ***** válasza:
A .dat kiterjesztés mögött kismillió fájlszerkezet lehet. Milyen .dat fájlról van szó? Milyen program formátuma?
2013. márc. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
CD-re szeretnéd kiírni, úgy hogy a hagyományos CD playerek (amik nem tudják lejátszani, nem ismerik fel az mp3-at) is, le tudják játszani??
2013. márc. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Aszongya KMP - MPEG Movie File
2013. márc. 10. 17:03
 4/8 A kérdező kommentje:
És arra kéne, hogy kicseréljem a zenéket egy játékban :)
2013. márc. 10. 17:04
 5/8 anonim ***** válasza:

#1 vagyok


"Aszongya KMP - MPEG Movie File"


Ezt a Windows-od mondja nyilván, de ő is csak azért, mert a .dat kiterjesztés a KMPlayerhez van rendelve...


Az a kérdés, hogy melyik játékról van szó.

2013. márc. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Space Rangers 2 - Dominators
2013. márc. 10. 18:56
 7/8 kkovax38 ***** válasza:
Van egy kiterjesztésed a játékban is. Pl.: *.wma. Én úgy szoktam csinálni, hogy ha valamit valamire, pl.:wma fájlt mp3 ra szeretném, beírom a googleba vagy más böngészőbe hogy: "wma to mp3" (konvertálandót a konvertálni kívánt fájlt). Rengeteg megoldást találsz rá. FormatFactory mindent mp3 ra.
2013. márc. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, a google-t már próbáltam, de ennél csak dat-ból akar mp3-at csinálni és nem fordítva :(
2013. márc. 11. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!