Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan helyezzem át az uTorren...

Hogyan helyezzem át az uTorrentbe azokat a "fájlokat" amik a BitTorrentben voltak? (Bővebben lent! )

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A kérdés adott. Még azonban annyit hozzá tennék, hogy kifejtsem bővebben a kérdésemet, hogy eddig a BiTorrentet használtam mint letöltő klienst, most viszont átálltam az uTorrent-re, mert kevesebb erőforrást igényel stb. Na de, hogyan helyezhetném át a már meglévő pl. seedben, vagy letöltésben részesülő torrent fájlokat?! Mert nem rakta be automatikusan. Előre is köszönöm a válaszokat!



2013. márc. 12. 00:22
 1/8 anonim ***** válasza:
A torrentfájlokat/magnetlinkeket betöltöd egyesével, és megadod a mappájukat, mint letöltési helynek. Magától ellenőrzi a meglevő részeket, és elkezdi a maradék töltést/seedet.
2013. márc. 12. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor újra le kell töltenem ezek szerint a torrent fájlokat?
2013. márc. 12. 00:30
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, de csak a torrentfájlokat, semmi mást. (Egyébként szerintem valahol a bittorrent is tárolja őket valahol a users/docs&settings mappában)
2013. márc. 12. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom, nekem elkezdi tölteni újra. Amikor átváltottam Bittorrent-re, akkor automatikusan betöltötte a már másik kliensben lévő torrenteket, persze előtte rákérdezett. Kicsit "hülye" vagyok ehhez, de nem szeretném ha más(meg Én)szívna, hogy nem töltöm vissza őket.
2013. márc. 12. 00:38
 5/8 A kérdező kommentje:

pl. a már megkezdett letöltést bemásoltam, már 10 perce azt írja, hogy "Connecting to peers", de nem ellenőrzött semmit.

Meg amit seedelni akarok, újra el akarja kezdeni tőleni, mint már fentebb mondtam.

2013. márc. 12. 00:40
 6/8 anonim ***** válasza:
Ugyanazt a mappát választottad ki célnak, ahol már megvannak a fájlok? Ilyenkor le kellene ellenőriznie a fájlokat a mappában, amik a torrenthez tartoznak, majd seedelni szokott.
2013. márc. 12. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ugyan azt, de csak elkezdi tölteni megint..
2013. márc. 12. 00:42
 8/8 A kérdező kommentje:

Megoldottam, köszönöm a segítséget.

Minden úgy volt, ahogyan leírtad, csak bénáztam, mert Én letöltéskor átnevezem még előtte a torrenteket, és ez volt a baj, hogy az eredeti néven nem találta, hiába raktam abba a mappába amelyikben volt. Bocsi a bénázásomért. :D De köszi még egyszer!


Üdv!

2013. márc. 12. 01:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!