Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » 20perc után lefagy a sims 3,...

Lin71 kérdése:

20perc után lefagy a sims 3, mit tehetek?

Figyelt kérdés

Kb 20 perccel az indítás után, menetrendszerűen lefagy a játék. Letöröltem, újraraktam, de ugyanaz a probléma.

Igen, van egyedi tartalmam, és több kiegészítőm, de megpróbáltam, és nem ezek okozzák a problémát.

A gépem elbírja a játékot, szóval ez sem probléma.

Az is eszembe jutott, hogy az előző játékból a letörlés után maradtak ilyen... töredékfájlok, lomok, szemetek, amiket nem takarított le, és az a gond, csak sajnos nem tudom, hol keressem ezeket.

Van esetleg ötletetek, amivel helyre lehetne megoldani, hogy ne fagyjon le folyton?

A válaszokat előre is köszönöm. :)



2013. márc. 12. 13:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem az egész Windowst tedd újra, ha ez sem oldja meg a problémát, akkor meg csak az marad hogy a géped nem bírja.
2013. márc. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A gépem elbírja, már takarítottam, ezeken túlvagyok, csak hátha van rá megoldás.
2013. márc. 12. 17:22
 3/3 _zozo2_ válasza:
Nekem sims2-ben volt, kiléptem mentés után azt vissza.és játszható így is.
2013. márc. 31. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!