Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudnám visszaállítani...

Hogyan tudnám visszaállítani a NFSU2-ben az extrém csomagokat? (többi lent)

Figyelt kérdés
Végigvittem a játékot, és egy új kocsit kezdtem el tuningolni. Felszereltem rá az extrém csomagokat és ki akartam lépni a műhelyből, de véletlenül a kilépés gombra mentem, ami kidobott a játékból. Azóta nem elérhetők az extrém csomagok.

2013. márc. 12. 20:04
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és amikor kiléptem, akkor épp az extrém csomagon voltam rajta.
2013. márc. 12. 20:08
 2/3 anonim válasza:
Lehetséges, hogy addig nem mentettél. Miután visszalépnél, akkor meg még nem volt kiakasztva a játék. Ezt tudom felhozni, mint legelőfordulhatóbb probléma.
2013. márc. 13. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem, de ha nem mentem el, akkor szerintem annak kellene történnie, hogy az új alkatrészek nem lesznek rajta a kocsin amikor belépek. De az extrém csomagok teljesen elvesztek, mintha meg sem szereztem volna őket, ugyanakkor egy másik kocsimon rajta vannak.
2013. márc. 13. 08:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!