Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Sony Xperia U telefonon,...

Sony Xperia U telefonon, elkövettem azt a hibát hogy a telefon szoftvert /android 4. 0 ra/ frissítettem. A telefon látványosan belassult. Hogy tudom a gyári Androidot ami azt hiszem 2.3 volt, visszaállítani?

Figyelt kérdés
2013. márc. 12. 22:19
 1/1 anonim ***** válasza:

Halli,

Flashtool-al, meg a régi rommal. De ha most raktad újra, idő után gyorsabb lesz... Célszerű továbbá normálisan újrarakni, nekem is volt ilyen a telomal ics-re való frissítés után. Minden progit ki kell törölni a teloból amit tudsz, !gyári beállításokat visszaállítani!, a memókártyát kivenni leformázni. azután újrarakni memkártya és sim nélkül, és a memkártyát 2. bekapcsolás után betenni, ezek sokat segítenek frissítéskor... Én megcsináltam így még 1x így a telepítését, és nekem kicsit gyorsabb lett, aztán 1-2 nap múlva magához tért és jelentősen javult a sebessége. Mondjuk a 2.3-al még igy is gyorsabb volt csak nem ment rajta egy csomó újonnan kiadott gplayes cucc. Meg az ics szebb... :) Ha vissza akarod rakni a régit van van kedved szórakozni béta meg sufni ROM-okkal akkor ajánlom a xda-developers.com forumot. Ott elég sok mindenféle rom van hozzá, ilyen olyan amolyan kernelhez, meg részletes leírás minden ilyesmiről (ROOT, BOOTLOADER). De youtube is sokat videjóz ilyenekről.

2013. márc. 13. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!