Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Stx. Formátumot milyen program...

Cicvarek kérdése:

Stx. Formátumot milyen programmal tudom átalakítani pl. : avi 3pg mp4 stb?

Figyelt kérdés
2013. márc. 13. 14:59
 1/9 Lajos54 ***** válasza:
Esetleg a FormatFactory-t megpróbálhatod. A bemenő fájlformátumokhoz az van írva, hogy "Minden"... STX-el még nem próbáltam.
2013. márc. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
azt semmivel nem fogod átkonvertálni, mert az a Pinnacle Studio projektfájlja ami nem egy videó, tehát visszatöltöd a Pinnacle-ba és elmented ott egy normális formátumba (avi, 3gp, mp4) :)
2013. márc. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Lajos54 ***** válasza:
Tévedés, ez egyfajta videófájl kiterjesztés. A Pinnacle projektfájlok kiterjesztése .stu !
2013. márc. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Akkor írd meg ide, mert rosszul tudják:


[link]


Ja és nekik is írd meg:

"Beszereztem a Pinacle Studio 10.0-ás magyr változatát, minden jól működik kivéve a Project mentését. Ő egy .stx kiterjesztést ajánl fel..."

[link]


Ja és nekik is szólj:

"Az stx kiterjesztésű videok projekt fájlok a Pinnacle használja őket."

[link]

2013. márc. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Lajos54 ***** válasza:
Én is Pinnacle Studiót használok. Mielőtt válaszoltam volna, természetesen leellenőriztem, hogy jól emlékszem-e.
2013. márc. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kérdező! Mekkora az STX fájl mérete és milyen hosszú a videó?
2013. márc. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Lajos54 ***** válasza:

Természetesen a kiterjesztések nincsenek levédve, előfordulhat olyan, hogy más-más program véletlenül ugyanazt használja. Ez még csak nem is meglepő, mivel 3 (4) betű nem nyújt túl nagy variációs lehetőséget. De ha már annyira linkelünk, érdemes a többi találot is megnézni a Guglin :)

Például: [link]

2013. márc. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A te linkeden a Fileview nevű progit ajánlják, ami projektfájl esetén halottnak a csók.

Sanszos, hogy a te általad használt Pinnacle-ban stu a projektfájl egy másikban meg - korábbi vagy későbbi verzióban - stx...


Kiderül, ha a kérdező válaszol a fenti kérdésemre...

2013. márc. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Lajos54 ***** válasza:

egy kis keresgélés után a következő programokat találtam, amik .stx kiterjesztést használnak, illetve fájltípusokat, amelyek kiterjesztése szintén .stx:

XTIP tipográfiai műhold adatfájl

ASCII szövegfájl

ArcGIS Statistics file

Photodex Graphics

Pinnacle Studio (egyes verziók)

VegaVideo saját videoformátum

Soundtrack Audio

EditPlus Text Editor


Amiket így hirtelenjében találtam. Valóban van Pinnacle projektfájl is közte, viszont videofájlt konkrétan csak egyet találtam. De mindez azt is bizonyítja, hogy csupán a kiterjesztés alapján még nem minden esetben lehet eldönteni, milyen fájlról van szó.

Ha majd véletlenül a kérdező is jár erre :) talán megtudjuk, miről lehet szó. Ha mondjuk pár (vagy pár tucat) kilobájt, akkor lehet projektfájl, de a felsoroltak közül is sok, ha elég nagy, akkor akár videó is. Bár így átnézve erre elég kicsi esélyt adok.

2013. márc. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!