Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nektek melyik a kedvenc...

Nektek melyik a kedvenc ANDROIDOS játékotok?

Figyelt kérdés

Samsung Galaxy Ace-em van. Játék kellene rá. Ötleteket kérek szépen.


A válaszokat előre is köszii!!!



2013. márc. 14. 15:39
 1/8 anonim ***** válasza:
nfs mw 2012, payne, gta3, minecraft, counterstrike, the dark night rise...
2013. márc. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Jófej:D ***** válasza:

Gta minecraft.

Gta nem hiszem hogy elindul de minecraftot meg lehet peobálni vagy ha nem megy a mc akkor world craft.

2013. márc. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönön szépen a válaszokat József:D és névnélküli ;)). De én marha elfelejtettem oda írni a kérdésemhez, hogy lány vagy inkább lány és egyben fiú játékot keresek mint pl a Pou, Jatpack Joyride, Fast Ball 2 (lány vok). 100%-ban az én hibám,hogy ezt nem írtam oda. Sorry. <3
2013. márc. 15. 13:16
 4/8 A kérdező kommentje:
Elnézést... Jófej:D -t akartam írni. xDD Ne haragudj Jófej:D De remélem nincs harag.... de tudom hogy te jófej vagy ;DD
2013. márc. 15. 13:20
 5/8 anonim válasza:
Subway Surf , Temple Run 1-2 , Dead City , 3D Darts
2013. márc. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!♥ Az utolsó válaszadónak: köszke szépen♥, de sajna csak a Darts 3D-t engedte letölteni :'(. Na mind1. Akkor is köszi!


Mindenkinek!


De még szeretném ha sooookan adnátok választ mert szeretnék minél több király játékkal játszani.


Páá

2013. márc. 18. 15:26
 7/8 Jófej:D ***** válasza:
Pou
2013. márc. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm Jófej:D a válaszodat. Ismerem :)) 42. szintű vagyok. De azért köszii!
2013. márc. 19. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!