Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik Microsoft Office...

Melyik Microsoft Office programmal tudnék szerkeszteni, csinálni újságot?

Figyelt kérdés
iskolaújságot kell szerkesztenem :) de semmi kiadványszerkesztő programot nem tudok letölteni, így maradt az office....

2013. márc. 14. 16:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Publisher?
2013. márc. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A Publisher van erre a célra. De nem minden Office csomagban van benne. Ha nincs, akkor marad a Word, de ahhoz nagyon kell érteni, ha pozícionálni is kell.
2013. márc. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"A Microsoft Office programcsaládjának része a Publisher kiadványszerkesztő program,"

[link]

2013. márc. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%
2013. márc. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 tabaki ***** válasza:

@panyozoli56

De az kiadványszerkesztő. Nem érted, hogy semmi kiadványszerkesztőt nem tud letölteni? Még a Serif Pageplust se, innét: [link]

Szörnyű helyzet lehet!

;)

2013. márc. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm...megpróbálkozok a publisher-rel :) és próbáltam még a serif-et is letölteni(az sem jó)
2013. márc. 15. 10:50
 7/8 tabaki ***** válasza:

Ugyan miért nem? És a panyozoli56 által ajánlott Scribussal mi a baj? Jó is, ingyenes is, szerintem egyszerű is, a végeredmény meg egy bárhol nyomtatható PDF (pl. a PagePlusnak emlékeim szerint saját formátuma van, ergo csak a programból tudsz nyomtatni). Érdekes, nekem semmiféle problémám nincs ezekkel a letöltésekkel. Egyébként valóban meg akarod venni a fizetős Publishert? Persze, csak pénz kérdése, azért mert az nekem nincs, téged még fölvethet... Vagy lopott programmal gondoltad szerkeszteni az iskolád újságját? Elegáns.

Ja, és sajátos fényben tünteti fel az oktatás színvonalát.

2013. márc. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

meglátásom szerint, a kérdező egy iskolai gépen szeretné megoldani az újság szerkesztését, ahol Rendszergazda által tiltva van bármilyen alkalmazás telepítése a gépre! (még az is lehet, hogy a Portable alkalmazások futtatása is, USB csatl. letiltva!)

Ezáltal, már csak az alapból a gépekenn telepítve lévő alkalmazásokat használhatja, amelyek között egy oktatási intézményben "alapvetően" benne foglaltatik a Microsoft Office vmelyik verziója! (hogy miért ez, és miért nem egy szabad szoftver, pl. a Libre Office... számomra is "talány!" (ennek oka, magasabb politikai/gatdasági érdekelségi körökben keresendő).

2013. márc. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!