Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Működik így a letöltés?

Működik így a letöltés?

Figyelt kérdés
ha a laptop nincs leállítva de levan hajtva a teteje és töltőn van. de mondjuk már 2 óra hosszan. és nincs hozzányúlva. ilyenkor is jön működik a letöltés vagy leáll és olyan mintha ki lenne kapcsolva a laptop?
2013. márc. 15. 22:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Az attól függ mit állítottál be az energigazdálkodásnál. Például meg lehet adni, hogy mit csináljon a fedél lehajtásakor.
2013. márc. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tudomásom szerint (bár inkább tapasztalat), ha lehajtod a tetejét a laptopnak, olyan, mintha alvó állapotba kapcsolnád a gépet. Tulajdonképpen ekkor is tölt, csak gondolom nem annyival, mint normális üzemmódban. Lehet rosszul tudom, de az én gépemet volt, mikor úgy hagytam 6 órát és 6GB-ot 20%-ról 75%-ra tolt fel. Talán lassabb volt, még nem néztem, hogy mennyivel lenen gyorsabb, ha folyamatosan normális módban töltenék 6GB-t, de érdekelne mások véleménye is!
2013. márc. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ha alvó üzemmódban van, nem fog az tölteni neked semmit sem.. vezérlőpultnál be tudod állítani, hogy amikor lecsukod a tetejét, akkor elmenjen-e aludni vagy sem.
2013. márc. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!