Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért van a minecraftban a...

Miért van a minecraftban a világjaimon chunk error SINGLE PLAYERben?

Figyelt kérdés
Ezt az új farokságot az 1.5 óta csinálja. Volt egy az 1.4.7ben is, de itt már 2 világomat is tönkre tette ez a chunk error. Sőt! Az egyik világomban csak 1 chunk van, a többi erroros. Ez mi a szar? Természetesen azért nem értem, mert single player....

2013. márc. 16. 13:18
 1/5 A kérdező kommentje:
2013. márc. 16. 13:22
 2/5 A kérdező kommentje:
Az egyik világomra, amin van egy chunk error, most meg be spawnolt több száz vilidzsör (nem tudom, hogy kell leírni), és kb. 7 fps-em, van abban a világban, és nem tudom megölni őket. WTF?
2013. márc. 18. 14:47
 3/5 A kérdező kommentje:
2013. márc. 18. 14:52
 4/5 anonim válasza:
Rakd újra a Java-t (ha lehet 64-bit esre) Rakd be a minecraftba az OptiFine módot és állísd be rajt a chunk betöltést, a falusiakat pedig szedd ki MCEditben (delete Entitles)
2014. febr. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
nálam ugyan ez történt eltűnt egy chunk. de nem olyan chunk hiba, mint amilyeneket eddig láttam, hanem olyan, hogy blokkot sem lehet beletenni, ha meg beleugrok le föl pattogok. és nálam is megsokszorozódtak a falusiak. most meg már egyáltalán be sem tudom tölteni azt a világot. nálam is single playerben. 1.7.10.
2014. aug. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!