Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 8 loader?

Windows 8 loader?

Figyelt kérdés
Valaki tudna nekem linkelni egy windows 8 loadert tartalmazó oldalt. Ahonnan le lehetne tölteni egy loadert. Eddig csak olyan oldalt találtam, ahol premium letöltéssel lehetett lezsedni fizetősen. Vagy pedig valami más program jött le. Valami Ilivil setup. Ez pedig nekem inkább egy videolejátszónak tűnik, nem pedig loadernek.

2013. márc. 16. 13:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Windows 8-ra nincs működő loader.
2013. márc. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazad van, loader nincs rá. Találtam krekket.
2013. márc. 18. 10:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Az egyetlen működő módszer a KMS, ami azon kívül van az mind átverés, nagyobb eséllyel lesz vírusos a géped, vagy törik fel, minthogy normálisan aktivált W8-ad legyen.
2013. márc. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, találtam egy ilyen kms emulatort. Azzal aktiváltam. De le is törölem a rendszert. Igazábol nem nekem kell a rendszer, hanem egy ismerősömnek. Csak előtte leteszteltem.
2013. márc. 18. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!