Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az új google chrome-on már...

Az új google chrome-on már nincs gyorsindító sáv se, és a videóletöltő bővítmény is eltűnt. Hogy lehetne ezeket visszahozni?

Figyelt kérdés
utálom, hogy állandóan újítják és eltűnnek a jól megszokott dolgok. hétköznapi embernek nincs ideje ilyenekkel bohóckodnia meg utánanézegetnie, hogy hogyan rakja vissza. a beállításoknál nem volt semmi, és eszébe nem jutott volna felajánlani a videóletöltő bővítmény újratelepítését, frissítését.

2013. márc. 16. 13:36
 1/8 anonim ***** válasza:
ahhoz ,hogy tényleg segíthessünk,minimum megkéne írnod,hogy pontosan hányas chromeról beszélsz,
2013. márc. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Nem tudom, mert sehol nem írja ki, és itt még Súgó menüpont sincs. Mindig frissíti magát, a legújabb frissítés eléggé letarolt mindent, amit írtam. De megpróbálom megnézni.

Egyébként Windows XP-re az éppen aktuális verzió.

2013. márc. 16. 18:05
 3/8 anonim ***** válasza:

nálunk itt írja :


[link]

2013. márc. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Verzió: 25.0.1364.172 m

Ezt írja nálam is.

2013. márc. 16. 21:17
 5/8 anonim ***** válasza:

na akkor :


" Az új google chrome-on már nincs gyorsindító sáv "


de van :

[link]

2013. márc. 17. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ezer köszönet!

Annyira el vannak rejtve a funkciói, ezért nem találtam meg.

Régebben volt egy házikó ikon is, vagy hasonló, amivel a kezdőoldalra ugrott. EZ sincs. Ezt elő lehet hozni valahogy? Nézegetem a menüt, de nem találom. Pl. a Firefoxszal teljesen másképp lehet ezeket előhozni. Ebben tudnál segíteni?

2013. márc. 17. 10:39
 7/8 anonim ***** válasza:

lehet kezdőoldi gombod is :


[link]

2013. márc. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

így nagyon logikus. de eszembe nem jutott volna ott keresni. az életben nem is gondoltam volna, hogy létezhet valaha külön "kezdőoldal gomb megjelenítése" pont külön, mint olyan.

köszönöm!

2013. márc. 19. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!