Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem tudok helyet csinálni a...

Nem tudok helyet csinálni a helyi lemezen, hiába töröltem le a szükségtelen programokat, mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés
10 gigás a helyi lemezem, fel volt telepítve a sims 3 de nem használtam így letöröltem, 5 giga körül foglalta a helyet, de miután letöröltem nem szabadult fel hely. már nem tudom mit tegyek használtam a CCleaner programot, de így sem sikerült helyet csinálnom. fontos lenne mert már csak 800 mb van szabadon és minden program kell. kérlek segítsetek!
2009. szept. 15. 18:41
 1/5 anonim ***** válasza:
A másik partíción sincs már hely?
2009. szept. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Doc.and Settings/user/local settings/temp ennek a tartalmát cakk-pakk törölheted. Be kell kapcsolni a rejtett fájlok megjelenítését.

Lemezkarbantartónál töröld a rendszer-visszaállítási pontokat az utolsó kivételével.

2009. szept. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
dede van a másik két partíción hely de elvileg több hely kell ahhoz h zökkenőmentesen menjen a rendszer, nem? mert jól működik, de azért mégis para
2009. szept. 15. 21:01
 4/5 anonim ***** válasza:

Rendszer legyen a C-n, minden mást pakolj át pl. a D-re.

Aztán ami nem kell naponta, főleg a saját mappáidat másold ki CD-re. Ha kell, ott is megtalálod és nem foglalják a helyet. Nekem a régi gépem volt ilyen, a sok fotó miatt.

És futtasd le nemcsak a Ccleanert, hanem a Lemeztöredettség mentesitőt is. Fel fog gyorsulni a géped.

2009. szept. 16. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia!


Lomtárat törölted?

Mert ha nem szabadult fel hely, ez lehet a gond.

Az alábbiak is mehetnek törlésre:

c:\document and settings\user\local settings\temp

c:\document and settings\user\local settings\temporary internet files

c:\windows\temp

mármint a tartalma

windows könyvtárból a $jellel kezdődő könyvtárak

2009. szept. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!