Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Wordből PDFbe? Jól csináltam?

Wordből PDFbe? Jól csináltam?

Figyelt kérdés

sziasztok

önéletrajzot kellett küldenem mert a wordot nem tudták megnyitni

letöltöttem ezt a pdf progit meg is csinálta

elvileg el is küldtem


a kérdésem az lenne, hogy ezt csak a címzett fogja látni?

mármint hogy neten máshol úgye nem?


mert fura volt ez a közététel vagy mi



2013. márc. 17. 10:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Milyen közzétételről beszélsz?


Word a 2007-es verziótól felfelé külön program nélkül tud menteni PDF-be. Openoffice/Libreoffice a kezdetektől tud PDF-be menteni, ezen kívül számtalan PDF nyomtató program van, ami bármilyen anyagból PDF-et csinál.

Utána meg a PDF-et csatolmányban elküldöd.


Nem mellesleg önéletrajzot mindig is PDF-ben érdemes küldeni, mert az mindenhol ugyanúgy néz ki, ráadásul PDF olvasó nagyobb eséllyel van egy gépen, mint word.

2013. márc. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

hát konvertálót töltöttem le és úgy működött

akkor csak a címzett látja?

2013. márc. 17. 10:30
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem értem, miért látná más, mint akinek küldted az emailt...
2013. márc. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 tabaki ***** válasza:

A jó ég áldjon meg, mi köze a konvertálásnak az elküldéshez? Ettől még lehet, hogy éppen az a program a postázásra is föl van készítve, ha egyszer be kellett írnod a címzett nevét, ekkor nyugi, ezek biztonságos rendszerek. De nem az a lett volna a legátláthatóbb/legtermészetesebb, amit az előző válaszoló pedzegetett, nevezetesen, hogy fogod az elkészült PDF-et, és ugyanúgy csatolod a levélhez, mint a Word-fájlt?


Ööö... Öhm, azt mondtam UGYANÚGY? Hogy is volt azzal a Worddel? Nem tudták megnyitni? Egy .DOC fájlt? Hol, valami félig leégett budiban? Van még Európában olyan számítógép, amelyiken ez probléma? Vagy .DOCX volt? Egyszerűen meg kellett volna adni valami széltében ismert formátumot... egy önéletrajzra elég az RTF.


Nem lehetséges, hogy a számítógépkezelést még nem ismerted ki töviről-hegyire?

2013. márc. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Lajos54 ***** válasza:

Van olyan PDF konvertáló, sőt még a CorelDraw is azt írja a menüsorban, hogy "Közzététel PDF-ként.

Persze ennek a közzétételhez nem sok köze van, csak a balfék (egyenes)fordításban van így. A jelentése valójában "Mentés PDF-ként"

Ha viszont EGY bizonyos címre utána elküldöd, azt elvileg csak a címzett látja.

2013. márc. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!