Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Firefox 18-as verziónál hol...

Firefox 18-as verziónál hol található a profil létrehozása?

Figyelt kérdés

[link]


Már eljutottam a kép felett lévő szövegig, de a képen látható profil létrehozását nem találom.


XP-m van.



2013. márc. 17. 17:38
 1/3 A kérdező kommentje:

Kellene, mert a C meghajtóra (4 GB winchester) a firefox cache mappába rengeteg dolgot összegyüjt, ami eszi a winchestert (helyhiány). Hiába telepítettem a firefox-ot a D meghajtóra, ami egy laptopba való Usb-s winchester (adattárolásra használom).


Ha a cache mappából a benne található 0-9, A-F mappákat kitörlöm, (mert ide rakja a sok "szemetet"), akkor az interneten egyes oldalak hiányosan jönnek be.

2013. márc. 18. 00:52
 2/3 anonim ***** válasza:

Pedig szerintem teljesen jól leírták hogy mit kell tenned:


"3. Indítsd el a Profil kezelőt:

- Jobb gombbal kattints a Firefox ikonjára,válaszd ki a Tulajdonságokat.

- a cél mezőhöz add hozzá " -Profilemanager" ékezetek nélkül. Majd Alkalmaz.

- indítsd el a Firefoxot az imént módosított parancsikonnal."


tehát a "Cél:" mezőben ezt kell látnod:

"C:\Program Files\Mozilla Firefox\firefox.exe" -profilemanager


vagy ez is jó:


"C:\Program Files\Mozilla Firefox\firefox.exe" -p

2013. márc. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az addig jó. De a képen látható profil létrehozását nem lelem sehol a firefoxban. Lehet, hogy, miután beírom a profilemanagert, akkor egyből beadná? Mert nekem nem így csinálja.
2013. márc. 18. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!