Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Battlefield 3 you were disconn...

Roli4ever kérdése:

Battlefield 3 you were disconnected from EA online (1)?

Figyelt kérdés
Miért csinálja ezt? Már minden próbáltam pb frissítés, játék kijavítás, újrarakás de semmi ugyan úgy azt írja ki. Rákattintok egy szerverre akkor addig elmegy, hogy logging in de utána azt írja, hogy you were disconnected from EA online(1) Valami megoldás?

2013. márc. 18. 16:24
 1/5 anonim válasza:

úgye nekem is ezt írja ki és nekem is ma kezdte rohadt anyát

:D

2013. márc. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
i know that feel bro :D
2013. márc. 18. 19:06
 3/5 TomMunk válasza:

Ezt próbáljátok ki: Dokumentumok mappából (csinálj biztonsági másolatot máshova) a bf3 mappáját teljesen töröljétek ki, miután az originen belül leállítottátok a "felhő tárolás" funkciót!

ezek után töröljétek az (általában alábbi útvonalon)

C->programdata->electronicarts->easervices->license

ITT található dlf file-t! (hogy a program data elérhető legyen, a rejtett mappák megtekinthetőségét be kell állítani! -én sem tudom hogyan állítottam be-).

Ezek után frissítsétek a video-drivert (nvidia.com és amd.com webhelyeken elérhető), és mindez előtt ellenőrizzétek, hogy található-e nagybetű, speciális karakter, ékezetes karakter stb. (én csak kisbetűt javaslok) a számítógépes felhasználói vagy rendszergazdai (amit használsz) fiókban.


Nekem ez előtt a probléma megoldás előtt hibaüzenetet is írt, de most már jó :) (rosszat nem teszel vele)

2013. márc. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 bence008 válasza:
valaki tudja a megoldást már mer nekem is ez van hogy játszok vele és egy 20 perc után kidob a játék ha tudja valaki a megoldást irjon
2013. ápr. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Semmi pánik! :) A DICE-nál akadtak problémák, de már dolgoznak az ügyön.
2013. máj. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!