Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » DVD filmhez lejátszó letöltése...

Morzsa kérdése:

DVD filmhez lejátszó letöltése? Valaki?

Figyelt kérdés
Valamit nagyon elrontottam.Filmet tettem fel a gépemre dvd-ről.Majd lemezre akartam írni.Eddig a Cyber Link Power DVD 6-tal sikerült lejátszani,és lemezre írni.A gépemen rajta van még a KMplayer.És amikor megnyitom a fimet,ezzel kezdi el játszani,eddig meg a Cyber-rel játszotta.Letöltöttem a cyber link DVD Power 12-t,de azzal nem enged semmit sem csinálni.Nem is engedi a lemezre írást,mert azt írja ki,hogy DVD-videó fájlok megfelelés tesztje sikertelen volt.Milyen lejátszót töltsek le,hogy a filmet kitudjam lemezre írni?Sürgős lenne,mert vissza kell adni a lemezt.Köszi a segít!
2013. márc. 18. 18:54
 1/4 anonim ***** válasza:
A DVD az nem film, hanem egy lemez!
2013. márc. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hülye kérdés hülye válasz... mért akarsz DVD lejátszó cuccal lemezt írni? Szedj le egy INFRAN RECORDERT, vagy valami hasonló kis apró DVD copyzó cuccot azt annyi... nem kell túlbonyolítani.. rámész ott hogy lemez másolása az annyi...
2013. márc. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem DVD lejátszóval akarok lemezt írni!Nero-val írom.Csak a lejátszóval van a gond!
2013. márc. 18. 19:11
 4/4 anonim ***** válasza:
"Milyen lejátszót töltsek le,hogy a filmet kitudjam lemezre írni?"... amúgy meg vagy VNC vagy Kmplayer...
2013. márc. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!