Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nincs olyan lehetőség az msn...

Nincs olyan lehetőség az msn messengernél, hogy régebbi verziót használok és nem köt bele?

Figyelt kérdés
Nem értem miért nem használhatom az előzőt, az újhoz frissíteni kelene az operációs rendszerem, de nekem az megfelel így is. Ráadásul ez tesóm dolga lenne mert én nem igazán értek hozzá, ő meg úgyse csinálná meg.
2009. szept. 16. 13:57
 1/8 anonim válasza:
Ugyanezzel a problémával állok én is szemben. Ráadásul fel is telepítettem ezt az új verziót, amit kidobott hogy töltsem le, de indulásnál fogja magát és lefagy. Hogy is van ez? Valaki talált megoldást?
2009. szept. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Előző vagyok. Ideiglenes megoldás:

ebuddy.com

Itt telepített msn nélkül is tudsz msnezni.

2009. szept. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
igen, ezt ismerem én is:D de sajnos jobbat nem tudok. Az a gondom hogy nekem mégcsak nemis hogy lefagyna fel se telepíti mert régi szte az op.rendszerem... SP-1 ok tudom van frissebb is, de sajna tesóm nemtom hogy kérjem meg a telepítésre, mert ő alapból nem szereti az msnt és nem hiszem hogy ez jó indok lenne neki:D
2009. szept. 16. 14:29
 4/8 anonim válasza:
Nekem sp3 van, és azzal meg lefagy. xD Hát ennyit az msn-ről, na majd sasolom ezt a kérdést. Hát ha jön valami zseni aki megtudja oldani ezt a problémát, mert legszíbesebben én is egy régebbi verziót használnék amivel elkezdtem annó msn-ezni, mert azt szoktam meg.
2009. szept. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Na ezaz, de azt meg nem hagyja...Most így belegondoltam hogy nem csak nekünk fagy le, angol fórumokon is ez a bajuk. Mást nem használhatnak ami meg van nem működik. Magyarul az egész világ már aki messengert használ az nem tud feljönni. Persze ha megoldom a dolgot azzal se leszek előrrébb mert sztem most mindenkit ezzel szivat az msnje, magyarul úgyse lenne fenn senki...
2009. szept. 16. 14:37
 6/8 anonim válasza:
Én ebuddy-n felmentem és néhány emberkének működik. De ha már ilyen világméretű problémával állunk szemben, akkor ezt a windowsos ürgék jól kitalálták xD Csak az lesz az eredménye, hogy előbb utóbb mindenki átáll valamelyik másik messengerre. Mellesleg én se pártolom az msn-t, de minden ismerősöm ugye ezt használja. Pedig az msn-nél 100x jobb progik vannak. Amik nem vírusosak, gyorsabbak, igényesebbek, nem fagynak le...ez van.
2009. szept. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én mirandát használtam azelőtt, de abban meg szinte semmi eszköz nincs amit használhatnék...biztosan futott mindig de csak beszélgetésre volt jó. A file-ok lassan jöttek át és mégcsak webcamot sem lehetett vele használni.
2009. szept. 16. 15:18
 8/8 anonim válasza:
Mostanában én AIM párti vagyok. Nekem bejött. Skype-ot is szeretem.
2009. szept. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!