Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen lehetőségek vannak...

Milyen lehetőségek vannak linux és LXDE vagy XFCE desktop alatt a Windows Vista és 7 gadgetjeit (minialkalmazásait) futtatni az asztalon?

Figyelt kérdés
Találok gadget programokat, de ezek főleg a google cuccait futtatják. Nekem vannak windows alatt jól bevált gadgetjeim, és tök jó lenne, ha linux alatt is futtathatók lennének dettó ugyanazok. Lévén, hogy javascript alapú dolgokról van szó, elméletileg lehetne hozzájuk valami host. Létezik ilyen?

2013. márc. 18. 21:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy egyszerűen megoldható.

Amúgy gyengébb géped van? Mert ha nem, akkor inkább tegyél fel egy KDE környezetet, arra annyi widget van, hogy belefulladsz.

2013. márc. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha meg gyengèbb a gèped, akkor screnlets ès conky a befutò.
2013. márc. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ez mind szép és jó, és köszönöm, hogy segíteni próbáltok, de ahogy a kérdés alatt is jeleztem, ezeket ismerem. A kérdést éppen azért írtam ki, hogy megtudjam, vajon pontosan úgy működhet-e a dolog, amire én gondolok. Csodálkoznék, ha még senkinek nem jutott volna eszébe előttem, lévén, hogy a *gadget fájlok már közel 10 éve léteznek.


Egyébként hogy erős vagy gyenge-e a gép, nem lehet megmondani, lévén, hogy mindkettő. Ugyanis nem csak egy gépre szeretném ezt, hanem többre is, és lehetőleg egységes arculattal. Az LXDE és az XFCE részben a gyengébb gépek, de sokkal inkább az egyszerűségük és jó használhatóságuk miatt van.

2013. márc. 19. 11:00
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem nyerő a gondolat, de azért egy linket tudok adni:

[link]

2013. ápr. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!