Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a véleményetek a Netrunner...

Mi a véleményetek a Netrunner OS rendszerről?

Figyelt kérdés

Tapasztalatok érdekelnek, érdekelne, hogy mivel jobb mint a Windows XP/7/8. A Netrunner OS rendszer futatt-e Windows játékokat?

Előnyök és hátrányok érdekelnének! Saját tapasztalatok leginkább!


Link: [link]


Előre is nagyon szépen köszönöm!



2013. márc. 18. 22:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem próbáltam de egyet leszögeznék, bizonyos célokra sosem lesz jobb, mint a windows!

Már csak azért sem, mert linux distrokra nem igen fog sok játék kijönni.


Ha csak netezni kell a gép, nem szeretnél/nem tudsz venni jogtiszta OS-t ellopni meg nem akarod, akkor elmegy, bár én inkább egy hivatalos ubuntut, vagy kubuntut tennék fel, mert sokkal több a kompatibilitási híd hozzá, mint ezekhez a kitekert egyedi OS-ekhez.


Windows-os szoftvereket, tehát win32-es állományokat csak segédprogram segítségével tud virtualizálva futtatni, pl wine-al.


Előnye:

Ingyenes, szép, nincs tele vackokkal, gyors, kis gépigény

Hátránya:

nincs tele sok extrával, netezésen, filmnézésen, zenehallgatáson kívül sok minden másra ne nagyon akard használni.


Amúgy virtuális PC-ben kipróbálod ha adja felteszed rendesen is windows mellé/helyett, ha nem eldöntötted :)

2013. márc. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Atom Trator ***** válasza:

Ahogy néztem alapból rajta van a Wine-n ( [link]

Bár én inkább ez( [link] ajánlom

több program van rajta, és könnyebb kezelni mint az Ubuntut...

2013. márc. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Atom Trator ***** válasza:
De azért elég pofás...
2013. márc. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Atom Trator ***** válasza:
Néztem értékelést, nyugodtan próbáld ki :)
2013. márc. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!