Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Aion-on hogyan kell kasztot...

Aion-on hogyan kell kasztot váltani?

Figyelt kérdés
8 szintű vagyok és nem tudom hogyan/mikor/hol/kivel kell beszélni a kasztváltáshoz? És Hogyan kell (nem repülni)) hanem csak lefele menet kibontani a szárnyaidat? Hol tudok jobb cuccokat venni? Tényleg csak két karakterem lehet és ha 8at akarok meg kell vennem a prémiumot?

2013. márc. 19. 07:22
 1/10 anonim ***** válasza:

9es szinten automatikusan kapsz 1 kasztvalaszto kuldit (sarga szinut), Ascension a neve

10es szint folott van csak szarnyad, akkor 2x space lenyomasavan lehet siklani

jobb cuccokat 100 fele keppen lehet szerezni, ezt nem reszletezem

igen csak 2, es meg sok mas korlatozas ( bar javaslom hogy csinalj 1 karit es azt huzd fel rendesen)

2013. márc. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
kifelejtettem hogy premiumot jatekpenzert is vehetsz, csak 1 ujoncnak eleg sok ido osszevakarni 20 milla kinah-t
2013. márc. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Uuu nagyon koszi szepen eletet mentettel, es akkor raalok a husz millara ;D meg persze a jobb cuccokra, amugy enn eddig lineageztam es abba volt piac ahol az emberek arultak osszegyulve. Olyan van itt is??
2013. márc. 20. 17:51
 4/10 anonim ***** válasza:
van, de inkabb a brokert hasznaljak kereskedni
2013. márc. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
és hogyan tudom a varázslásnak a gyorsaságát növelni mit vegyek??
2013. márc. 22. 18:14
 6/10 anonim ***** válasza:

30-as szint semmit

majd azutan jonnek a castspeed skillek, stigmak, buffok, tekercsek es a fegyverek

2013. márc. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
okésoké, köszi, de mi az a stigma? mire jó? :DDD
2013. márc. 23. 19:03
 8/10 anonim ***** válasza:

az is 1 skill, altalaban eleg jok, de a bo valasztek kozul csak 12-ot tudsz berakni,

jatekban a P - Stigma ful es a K - Chains - Greater stigma

2013. márc. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
óóó vágom már valamennyire. köszi szépen :))
2013. márc. 23. 20:17
 10/10 anonim ***** válasza:
Mindenféle képpen kell a goldpacket ha ujj játékos vagy olyan 18-20 felet.Sajna 20 millla ujjként nem nagyon lesz,broker nélkül meg felejtös a játék.De ha mondasz egy serot amin vagy akkor tudok segitenni.
2013. máj. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!