Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért van az, hogy Firefox...

Miért van az, hogy Firefox böngészőbe Facebook oldalon minden össze vissza áll képek lekicsinyeltük meg egymás hegyin hátán van minden?

Figyelt kérdés
Google Chromeba pedig minden rendes. Volt már ilyenem de már nem tudom, hogy oldottam meg. Újra installáltam már a Firefoxot és semmi. Mit tegyek? (nem kinagyítva van) hanem olyan, hogy mondjuk az értesítések egymás alatt állnak a linkek nem lehet kitekinteni micsoda. Valami plugin a hibás vagy mi lehet?

2013. márc. 19. 10:43
 1/3 A kérdező kommentje:
[link] ilyesmi
2013. márc. 19. 10:45
 2/3 anonim válasza:

Nekem is ugyanez a problémám, de én sem tudok rájönni mi lehet.

Neked megoldódott?

Ha igen hogyan?

2014. márc. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 csacsi2 ***** válasza:

Töröljétek az összes előzményt!

firefox->előzmények->előzmények törlése és állítsátok "minden" -re.


Ez olyankor fordul elő, ha megváltozik az oldal (mostanában FB igencsak) de a gyorsítótárban még az előző állapot van gyorsítva.

Egyéb esetekben ha telepítve van script blokkoló előfordulhat hogy az miatt nem tölt be bizonyos részeket.

2014. márc. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!