Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van valakinek ötlete, hogy...

Melinda0823 kérdése:

Van valakinek ötlete, hogy hogyan lehet excelbe (Office 2007) üres cellába, a cella közepére egyenes (úgymond elfelező) vonalat aplikálni? Nem átlós, vízszintes egyenes. A ceruza nem jó gondolat. Más verzió kellene.

Figyelt kérdés

2013. márc. 19. 18:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ez így nem fog menni. Egy B-verziós megoldás: adott sorban a két egymás alatti cellát összevonod, kivéve ott, ahol kell középre egy vonal, és akkor szegéllyel tudsz húzni oda vonalat. Vagy ha nem is raksz össze minden cellát, akkor ahol nem kell a vonal, ott nem raksz szegélyt. Jobb megoldás nem jut eszembe.
2013. márc. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A gond, hogy a szegély adott, szabadságos ütemterv, nevek, hónapok napjaival (vízszint és függő) ki kellene húzni a szabadságok napjait ilyen vonallal. De nem bírom megoldani. Már áttettem word-ből Ctrl+mínuszjelet is végső megoldáskén.Csak gondoltam hátha valakinek van másik gondolata. Azért köszi.
2013. márc. 19. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!