Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 és 8, win7 mindíg...

Windows 7 és 8, win7 mindíg lemezt ellenőriz mi a hiba?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Feltelepítettem a win7 32bit mellé a win8 64bitet. Minden jól működik, win7 az alapértelmezett, de ha utoljára a win8 volt futtatva, a 7-es mindíg lemezt ellenőriz.Hogy lehetne ezt kikapcsolni? Gondolom a 7-es azt hiszi, nem tudott legutóbb elindulni.

A válaszokat előre is köszönöm!



2013. márc. 19. 19:26
 1/3 Berlik Nándor válasza:
jol hiszed.ellenörzi hogy van e sérült file vagy szektor.hirtelen nem tudom hogy hogyan lehet kikapcsolni de nem is javaslom.mert ha valoban nem tölt be akkor nem fogja tudni hejreállítani.remélem tudtam segíteni
2013. márc. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, már újratelepítettem a 8-at, és azon állítottam be, hogy alapértelmezett legyen a 7-es, így nem ellenőriz, minden oké. Amúgy eddig is ment a 7-es, csak ellenőrzött, és nem talált hibát.
2013. márc. 21. 07:04
 3/3 Berlik Nándor válasza:
szivesen máskor is :).nekem sajnos viszont szokott találni hibát pedig nincs másik rendszer rajta,igaz rossz a winyo
2013. márc. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!