Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért teszi le tálcára a játékot?

Miért teszi le tálcára a játékot?

Figyelt kérdés
Néha leszokta dobni a tálcára a játékot a windows, ami nem egy ördöngős probléma de zavaró amikor éppen lol-ban játszom és teamfight van. Mi okból dobálhatja le a játékot?

2013. márc. 20. 16:41
 1/5 Emberek ***** válasza:
valami háttérprogram dobja le
2013. márc. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Nálam is ez a helyzet.De csak azóta csinálja ezt amióta megvettem és feltelepíttettem 1 Tp-linkes wifi vevőt.

lehet ,hogy köze van hozzá de nem akarnám kikapcsilni mert akkor meg nincs net.

2013. máj. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nekem is ez a problémám,nem rég telepítettem fel egy TP-LINK.-es wifi vevőt és azóta csinálja hogy belépek wow-ba játszok vele és egyszer csak lerakja tálcára!ez milyen hiba?van rá valami gyógymód?újra húzom a gépet?vagy valami más ötlet?lehet hogy azért csinálja mert az előző wifi vevő telepítője is fent van és össze zavarja a másikat?ha valaki tud rá ötletet akkor írja már meg!Kösz
2013. máj. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 pityu2000 válasza:
Sziasztok! Nekem is ez volt a problémám,de sikerült megoldani.Ha valakinek van az adobe cuccokhoz ilyen letöltő,és fut akkor lépjetek ki.Nekem ez volt a gond!
2013. okt. 18. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Bármilyen alkalmazás fut a háttérben azt le kell állítani,mert ha nem állitod le akkor csak feleslegesen foglalja a helyet és laggolni is fog
2017. júl. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!