Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért érzékeli úgy a gépem,...

Miért érzékeli úgy a gépem, ha el szeretném indítani a Star Wars The Force Unleashed 2-öt, hogy már fel van telepítve pedig nincs? Valószínűleg én voltam a hibás. Lent leírom.

Figyelt kérdés
Elkezdtem feltelepíteni a már fent említett játékot és miután ez megtörtént, utána eszméltem csak fel, hogy én nem a "C" meghajtóra hanem a "D"-re rakom a játékokat, ugyanis ez a két partícióm van. Miután a játék szépen feltelepült, utána akartam (én lökött) a már feltelepült könyvtárból a "D" meghajtóra átmásolni szépen a "jó régi" kijelöléssel majd kivágással... el is indult az átmásolás, na itt hibáztam nagyot: úgy döntöttem még sem másolom át elfér a "C" meghajtón, hátha valami elrpmlik... és erre megszakítottam az átmásolást... mindkét meghajtón maradtak fájlok, az összeset kitöröltem, mindenféle programmal próbálkoztam a programok telepítése és törlésénél is, ott például nem is látja a rendszer a játékot. Viszont itt a nagy baj, hogyha beteszem a lemezt azt írja ki, hogy Play az Install helyett a menüben... Légyszíves segítsetek mit csináljak, hogyan tudnám elérni, hogy a rendszer ismét úgy érzékelje, hogy a játék nincsen feltelepítve és újra normálisan feltelepüljön a gépre?

2013. márc. 20. 18:17
 1/1 shatanka01 válasza:
nekem is ez a problémám és énse tudom feltelepíteni
2013. dec. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!