Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Word! Segítség?

Word! Segítség?

Figyelt kérdés

Amikor írok a word-ben egy szöveget, és aztán át akarom írni (mert észrevettem hogy elrontottam) akkor nem az van hogy kitörlöm és átírom hanem az hogy a program magától átírja, ez számomra nagyon zavaró és sok esetben rengetek plusz munkával jár... hogyan tudom kikapcsolni ez a funkciót???????

előre is köszi



2013. márc. 20. 19:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Lent az állapotsorban, ahol az van, hogy hanyadik oldal, a van egy átír gomb. Kattints rá többször, amíg szürkére nem vált. Ez remélem, megoldja.
2013. márc. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, már nagyon ideges voltam, hogy nem tudok normálisan visszajavítani a szöveg közbeni részre.
2013. márc. 20. 20:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyébként egy sima Insert gomb megnyomással ugyanúgy rendbe tudod tenni, nem kell kattintgatni sem.
2013. márc. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

kösziiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!


csak mert nagyon idegesítő volt ám, és ha valamit elrontottam ás csak jóval később vettem észre akkor a lap aljára kellett írnom, onnan kivágni és beilleszteni a a megfelelő helyre,

2013. márc. 21. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!