Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudok PDF formátumú...

Hogyan tudok PDF formátumú fájl átkonvertálni normálisan Wordbe?

Figyelt kérdés
Telefonomon szeretnék könyvet olvasni, de sajnos nagyon kicsik a betűk, ha pedig felnagyítom elég zavaró, hogy minden sornál húzogatni kell, ezért szeretném szerkeszthető formába konvertálni. Tudna valaki segíteni, hogy mit csináljak? Kerestem már egy csomó konvertálót, de nem jók.

2013. márc. 22. 17:18
 1/5 anonim ***** válasza:

ha nincs szerkesztés ellen jelszóval védve a PDF:

használd ezt: PDF-Tools

[link]

vagy: ABBYY_FineReader

[link]

(előszőr a konvertálandó szöveg nyelvét /164 nyelvből/ KELL kijelölni ahhoz, hogy helyesen ismerje fel a karaktereket!!)

2013. márc. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Edem70 válasza:
0%
totálkommanderben átnevezésnél
2013. márc. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az abbyy finereader kitűnően megcsinálja, ha szöveges a pdf. Ha csak simán szkennelt képekből van a pdf összeállítva, akkor kisebb-nagyobb hibákkal, de megfelelő képminőség esetén azért még azt is elfogadhatónak találtam.

[link]

2013. márc. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szöveges pdf esetén:


Calibre - az egyik legjobb ebook szerkesztő, konvertáló

sok formátumra tud konvertálni (doc-ba nem, de rtf vagy txt formátumot már egyszerü doc-ra alakítani)

[link]


STDU Viewer

[link]

[link]

pdf megnyitása - Exportálás - txt és jpg formátumban ment


Online (sajnos a szöveg tördelése és az ékezetes karakterek esetén nem tökéletes)

[link]

[link]

[link]

2013. márc. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
a Calibre bejött, azt kezdtem el használni:) most már olvasgathatok. köszönöm szépen a segítséget mindenkitől:)
2013. márc. 25. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!