Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 8-nak mikor lessz...

Windows 8-nak mikor lessz értelme?

Figyelt kérdés

úgy tudom hogy ugyan 20 mp-el gyorsabban betölt mint a win 7, de most még sok dologgal nem kompatibilis,pl a legtöbb játék el sem indul rajta...


mikor lesznek ezek a hibák kijavítva , és mikor lessz érdemes win 8-ra váltani ?


2013. márc. 23. 10:06
 1/8 tamasoft ***** válasza:
Minden olyannal kompatibilis, mint a win7. Nincs különbség a programok futtathatósága között. Ami win7-en elindul, az win8-on is ugyanúgy.
2013. márc. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
11%

Majd akkor, ha kijön a SP1 és/vagy esetleg rájönnek, hogy a csempés felület baromság és leszoknak róla.


Minden windows esetében legalább az első szervizcsomagot meg kell várni, mert kb. addigra kerül bétateszt állapotból használhatóba. A májkrémszoft ugyanis a felhasználókkal teszteli a windowst...

2013. márc. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
értem.... és ez mennyi időt jelent ? 1 év ? vagy 1 hónap ?
2013. márc. 23. 10:24
 4/8 anonim ***** válasza:

Csatlakozom a #2.-hoz.

A kiadástól kb. 1 év, mire lefutnak a "gyerekbetegségek", és a driverkészítők is észbe kapnak.

2013. márc. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 tamasoft ***** válasza:

A saját tapasztalatom tudom mondani: ugyanúgy fut minden, nincs különbség. (Office, játékok, net, stb.) Sőt, ha kikerüljük a csempe felületet egy start menü visszaállítással, senki meg nem mondja hogy nem egy win7.


Ti win8-at használtok? Mire alapozzátok, hogy nagy a különbség a win7-hez képest, és miben rosszabb? Komolyan érdekel, nem vicc..!

2013. márc. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Előző: akkor sorolom, miért vacak a win8

- Ez a csempés felület még okostelefonon is csúnya és nehézkes, asztali gépen pedig használhatatlan

- A Start menüt csak külön programmal lehet visszatenni, mert miért is hagynák meg a régi felületet annak, aki azt akarja használni

- A felhasználói felület lapos, egyszínű, jellegtelen. Ez visszafejlődés.

- Nincs normális integráció. A régi programok az asztal környezetben futnak, az újak a Metro-ban. A Metro-s programok nem látszanak a tálcán, csak a taskmanagerben tudod kideríteni, hogy mik futnak.

- Nincs egy rohadt bezárás opció a Metro-s programokoz

- És a hülyéknek készül, ugyanis

1. Egyszerre egy programot látsz, mert a hülyék megijednek, ha egyszerre több programot kell kezelni

2. A rendszergazda eszköztárát tovább szűkítették (pl. nincs normális csökkentett mód), mert a hülyék csak elbarmolnák a gépet

3. Mégjobban kattintgatós a rendszer, mert a hülyék képtelenek a billentyűzetet használni és egy CTRL+C CTLR+V helyett is inkább egereznek


Ahogy szaporodni fognak a Metro-s programok, majd jön az, hogy a sok hülye elindít mindent, aztán csodálkozik, hogy a gép lassú, mert azt hiszik, csak az az egy program fut, amit látnak, közben meg millió cucc rabolja az erőforrást a háttérben.


De a legnagyobb vicc az, hogy az emberek meglátják a Win8-at, ami TOTÁL máshogy néz ki, mint az eddigi Windowsok, a Metro felület TOTÁL máshogy is működik, mégis kénytelen-kelletlen megszokják és használják. Viszont ha eléjük tolsz egy Linuxot, ami kinézetben SOKKAL jobban hasonlít egy korábbi Windows-hoz, akkor jön az, hogy "jaj én ehhez nem értek én ezt nem tudom megtanulni". Érthetetlen számomra ez a hülye felfogás...

2013. márc. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 tamasoft ***** válasza:
Ha a hülyékből indulunk, akkor igazad van. Én nem tartom magam annak.
2013. márc. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én megvárom a windows 9-et, amiből már remélem, hogy kiveszik ezt a csempés baromságot és visszateszik az aero-t és a start menüt. Na ha ezt hajlandó megtenni az M$, akkor megveszem eredetiben a win 9-et.
2014. ápr. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!