Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7-8 -at szabad frissít...

Windows 7-8 -at szabad frissíteni?

Figyelt kérdés

Most win 7 van a gépemen,és telepítésnél úgy állítottam be hogy nem engedélyezem az automatikus frissítéseket.... jó ötlet volt ,vagy nyugodtan hagyhattam volna neki ?


majd pár hónap múlva fel akarom rakni a win 8-at,annál mi a helyzet ?


2013. márc. 23. 13:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyugodtan hagyhattad volna neki frissíteni. Persze ha nem eredeti és valami gagyi módon lett aktiválva akkor lehet, hogy a frissítés után nem lesz aktivált Windows de ha normál crack-et/KMS szervert használsz akkor no problem
2013. márc. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
windows loader...... XD. és amikor rákérdez hogy akarom-e telepíteni a frissítéseket,akkor is engedhetem neki ?
2013. márc. 23. 14:00
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor hagyd had frissítse nem lesz gond. Előre szólok, hogy a Win8-ra nincs még loader (működő) arra KMS szervert kell használni :D (tegnap raktam fel azóta sok update jött éss még mindig aktivált a Win8 xD)
2013. márc. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!