Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Adobe Encoder exportálásnál...

Adobe Encoder exportálásnál ezt írja ki: Could not read from the source. Please check if it has moved or been deleted. Csakhogy egyik sem áll fenn. (tovább lenn). Ötlet?

Figyelt kérdés
Premier Pro megtalálja, én is látom. A program újratelepítés, gép újraindítás, codek újratelepítés megvolt. Egyik sem segített. Adobe oldalán írt segédlet (parancsikonos módszer) sem nyert. Egyéb ötlet?

2013. márc. 23. 16:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy screenshot megkönnyítené a dolgot!
2013. márc. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

[link]

[link]

köszi

2013. márc. 23. 17:21
 3/7 anonim ***** válasza:

A forrás helyét nem látom, de gondolom az is valahol a C meghajtón lesz. Próbáld meg áthelyezni egy filet egy független fizikai meghajtóra és a cél mappa mindenképpen másik meghajtón legyen! Lássuk mit csinál!

Illetve mi van akkor, ha csak a ME-t használod PProtól függetlenül?

2013. márc. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam. A ME-ből már régebben. Viszont most elbizonytalanodtam: Az természetes, hogy az ME minden exportálásnál gyárt egy másolatot a projektfile-ból a temp mappába? Konkrétan minden esetben lemásolja az egész munkafile-t! Ha viszont ez nem kéne, hogy a viharba győzőm meg róla?:)
2013. márc. 23. 17:51
 5/7 anonim ***** válasza:
Csak videót konvertálj a ME-el próbának, ne PP projektet!
2013. márc. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
megpróbálva, az működött. Ugyanabból a projektfile-ból encoderrel kiírt videó ment. Egyik napról a másikra durcizott be.
2013. márc. 23. 19:01
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem ezek alapján a PP tűnik a ludasnak.
2013. márc. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!