Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A League of Legendsben melyik...

A League of Legendsben melyik a jobb jungle champion JARVAN IV vagy LEE SIN?

Figyelt kérdés
A League of Legendsben melyik a jobb jungle champion JARVAN IV vagy LEE SIN ?

#League of Legends #Jarvan IV #Rp hack #riot point hack
2013. márc. 23. 21:43
 1/6 zsomkovacs ***** válasza:

Nem vagyok túl jó LoL játékos, de szerintem Jarvan. Ha zászlóval kezd, lesz egy kis AoE sebzése, meg egész tűrhető armorja, rune page mellett szerintem elég jó clear-je lehet, a gankjei meg erősek ultival.


Lee Sin nem tudom, hogy megy végig a jungle-n. A gankje lehet nagyon erős, ha jól lövöd el a skillshotját. További előny, hogy energy-s, tehát nem manázódik ki.

2013. márc. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Lee sin.Energiája van és skilljei szerintem jobbak jungle-be mint Jarvan-é !
2013. márc. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Jarvannal ne jungelezz...Inkább lee, de amumunál nem ismerek jobb junglert, azzal tanulj meg, heal, még apt vegyél neki, és tied a világ (jungelbe persze, de még a statod is 2számjegyű lesz..)
2013. márc. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Nami the Tidecaller ***** válasza:
Járvány jobb.Tud adni csapattagoknak buffokat,van beépített armor penetration-je,vegyél rá tankos cuccot és még úgy is elég szép sebzést fog kiosztani.Meg nem lesz olyan szar lategame mint Lee.
2013. márc. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezek közül Lee , viszont amúgy meg Late game akarsz valamit érni ottvan rengar vagy amumu ...
2013. márc. 28. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ügyesen megtaláltad a két legjobb jungle karaktert :) (valóban még amumu a 3.) Én Jarvan párti vagyok inkább, ha épp nincs az ellenfelednek flash, beultizol, ott ellenfél nem marad életben. Armorja miatt a körben nem ölnek meg egykönnyen, emellett még a sebzése is türhető, és armorjához és életéhez képest meglepően mobilis.
2013. ápr. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!