Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi lehet a hiba? (minecraft...

Erikowertz kérdése:

Mi lehet a hiba? (minecraft bukkit szerver) többi lent.

Figyelt kérdés

mindent úgy csináltam mint ő: http://www.youtube.com/watch?v=w_OW8ieVCyg , de amikor elindítom ezt írja ki: A megadott nevet ("C:\Program Files (x86)\Java\jre7\bin\java.şexe") a rendszer n

em ismeri fel belső vagy külső

parancsként, futtatható programként vagy kötegfájlként.

A folytatáshoz nyomjon meg egy billentyűt . . .


a legfrisseb javam vam, 64 bite is a program fili-ok között is JRE7 van. ugyanezt a munkát megcsináltam a régi laptopomon amin windows xp 32 bites van és tökéletesen működik. nem értem mi lehet a hiba. ötletek?



2013. márc. 24. 10:11
 1/8 anonim válasza:

Na szóval , ne nevezd át (tehát ne ird bele a javad elérhetöségét) . Csak a letöltöt jar filet nevezd át "craftbukkit" ra és a szövegben is ami a szerver inditófileja abba is ird át az ott lévő craftbukkitot "craftbukkit"ra . És a "true -t ird át " false"ra . Ezzel már nemcsak a prémium játékosok tudnak feljöni hanem akinek nincs meg eredetibe az is! :) ezek után ajánlom őt : sakhierfan123 a youtube-on. Ahoz h mindenki fel tudjon jöni beirod a keresöbe h " whatsmyip.org" és az ottani ip-t beirod a szervered ipjének DE csak a minecraftban !! A szerver fájlban ne!:)

Nekem megy! :)

2013. márc. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
windows xp-n megy és mindenki azaz a 3 haverom fel tudnak jönni és a pluginok is mennek ezzel nincs baj csak mivel a laptop nagyon régi ezért laggol a szerver, ezért szeretném megoldani windows 7-en mert ezen egy 2012 hard gamer pc és ezen tutira menne :D akkor mit is kell pontosan beírnom? mert nem értettem xD bocsi nem vagyok valami nagy pc szakértő... segítesz? :)
2013. márc. 24. 11:15
 3/8 anonim válasza:

Ezt bemásolod egy szövegszerkesztöbe =>

java -Xms1024M -Xmx1024M -jar craftbukkit.jar -o false PAUSE

Ha ez megvan elmented RUN.bat néven és látni fogod h a consoleban elkezdi legenerálni magát. Ha látod h végzett (valszeg ott lesz a done ) leállítod a "stop"

2013. márc. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Parancsal, utána töltsd le a 1.5.1 es craftbukkit jar filet amit itt találsz : [link] és nevezd át "craftbukkit"ra. A lényeg h a Run.bat és a jar file is egy mappában legyenek.
2013. márc. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Elöször töltsd le a jart utána másold be a txt.be a. Szerverszöveget.(amit 2.ként irtam ) Bocsi fáradt vok :D és most fog majd futni ha lefutot akk nyomj egy stop ot és látni fogod h a mappába ot vanak a file-ok pl.world,plugins,stb.. És van egyolyan h server.properties ezt nyisd

meg egy szövegszerkesztővel (pl.notepad =ajánlom) aztán következik a szerver bekonfigolása :)

2013. márc. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
itt felül eggyik válasz sem jó, rájöttem mi a hiba :D az volt a hiba hogy ugye ott volt a java elérési útja és ott a végén ki kellet törölni hogy java.-exe :) de köszönöm a segítséget! :)
2013. márc. 24. 18:29
 7/8 anonim válasza:

A legfontosabbak : ( ird át őket ahogy én itt )

Online-mod - false => igy mindenki fel fog tudni jönni .

Whitelist - on (whitelist add név - berakhatod haverjaid a listára, igy más nem fog tudni feljöni csak aki a listán van )

Motd => ide a szerod nevét kell beirni

A többit ne állítgasd át! :)

van egy olyan is h "ip: " IDE NE IRJ SEMMIT!!

Ennyi az alap plugin nélküli szeró konfigja

2013. márc. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Okés szivi :D
2013. márc. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!