Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Segítsen valaki eltávolítani...

Segítsen valaki eltávolítani a DELTA SEARCH programot?

Figyelt kérdés
Sok mindent próbáltam, de eddig semmi sem sikerült és azt nem tudom melyik program hozta magával.

2013. márc. 24. 10:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi az a minden?
2013. márc. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Tizibacsi válasza:

Nem kell cikizni a segítségkérőt , nekem a mai napom ráment a megoldás keresésére..és én is "sok mindent próbáltam"...de itt a megoldás:

[link]

a cikk közepén leirtakat kövesd,a saját keresődre specializálva.

nekem egyből sikerült, sok sikert neked is :)

2013. márc. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 miramare4 válasza:
Nekem így sikerült Mozillából: teljes gépvizsgálat a c:\ meghajtóban Malwarebytes, majd AVG kémpr. ill. víruskeresővel (évek óta először találtak, sokat is!) aztán vez.pult/programok: 2 db Delta Toolbar leinstallálás, külön-külön, aztán Firefox keresőlista alján, keresőszolgáltatások kezelése, ebben kiemelés után Delete. Azóta nem jön. 1 héten keresztül dühöngtem miatta, mert mindig visszajött, féltem, hogy egyszer véletlenül ráklikkelek. Üdv
2013. márc. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mint írtam sok mindent kipróbáltam az eltávolításra. Egészen addig, hogy sehol sem volt fellelhető. Gondoltam én. Azonban egy kis fejtörés után a Tizibacsi leírása még előhozott 3 beírást amit visszaállítottam és azóta rendesen működik minden.
2013. márc. 28. 04:38
 5/6 anonim válasza:
Az eltávolítás sikerült(adwcleanert használva), de nálam nem telepítve volt, hanem ha bejelentkezek a google account -omba, akkor kerül elő. Nem települ, csak amikor megnyitom a chrome -ot, akkor még két lap nyílik meg, abból az egyik ez a hulladék. Sem a keresőmotor beállításoknál, sem a bővítményeknél nem találom. Windows -ban sem szolgáltatások közt, sem a telepített programok közt nincsen, kipucoltam a registry -t is. Amikor lefuttatom az adwcleanert, el is tűnik, de önmagát is törli a progi és ha utána újra megnyitom a böngészőt, megint ezt csinálja (ha be vagyok jelentkezve a google acc -omba). Szeretném használni az acc -omat, mert ezen a héten már 3x telepítettem újra a windowst és egyszer a Linuxot és elég sok oldalt mentettem, nincs kedvem mindig újra beirkálni... Tudtok erre valami megoldást?
2013. nov. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

*előzőhöz:


Már megoldottam...:)

2013. nov. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!